Дата: 25.09.2017 15:57:11
Bez_Gumki, on 24 September 2017 - 09:14 PM, said: X do robienia statystyk

Rozumiem, że spotowanie, defowanie bazy, dobijanie luf
i robienie 3100dmg średnio na bitwe to nabijanie statystyk i graie
pod wn8

Dobre dobre, czego te boty już nie
wymyślą... Grasz na niskich tierach, jestes lamus, grasz na
lajtach, jestes lamus, grasz tylko na X też jestes lamus

Logika zółtego sabotażysty Dlatego uwielbiam to
konto, jest idealne żeby podnosić ciśnienie zółtym mądralińskim a
przyczepić sie nie macie do czego

TariboW: Dziękuję za wyjaśnienie, do zobaczenia za rok
