Реклама | Adv
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
Сообщения форума
Реклама | Adv

Zásady poctivé hry: Bitva pokračuje

Дата: 08.01.2017 17:54:36
View Postbiglebovski, on 07 January 2017 - 04:48 PM, said:   Tak já třeba ban za nelegální cheaty dostal a docela mě překvapil. Teď jsem jen zvědav, zda mi podpora odpoví, jakýže to vlastně ten unfair mód byl.

Ivana_Drago:   Ahoj,
od podpory se bohužel nedozvíš, za který mód konkrétně jsi ban dostal. bylo rozhodnuto, že tento druh informací sdílet nebudeme, protože by mohly sloužit k obcházení detekčního systému.  

View PostOnBots, on 08 January 2017 - 03:09 AM, said: Zdravím chci se zeptat  mod  AslainsWoT Modpack_Installer_v.9.17.0.1_19 je zcela povolen nebo je tam neco co je zakazane ? Ja pouzivam hitzony , zamerovac a carusel . Nerad bych se dockal za neco z toho banu. Prosim hodte mi info at vim jestli to mam zahodit dokud je cas... Díky. P.s. Nainstaloval sem ho vcera tak doufam ze mi nenatrete hned perma :D

Ivana_Drago:     Pokud si nejsi jistý, doporučujeme prostudovat si seznam zakázaných mechanik (modifikací ), který jsme uveřejnili v tomto článku: http://worldoftanks....ir_play_policy/
(viz sekce "Které modifikace budou potrestány?" ).
Pokud si hráči nejsou jistí ani po pročtení tohoto článku, pak doporučujeme používat čistou verzi klienta.  

View Post_76667_, on 07 January 2017 - 08:06 PM, said:  

Ivana_Drago:   Je mi líto, ale ani počet zabanovaných hráčů z CZ/SK komunity zde s vámi sdílet nemůžeme.  

View Postdespa1, on 07 January 2017 - 08:22 PM, said: Skromný dotaz na WG Staff. Šlo by sem prosím dát aspoň kolik z té druhé banovací vlny bylo zabanováno čechoslováků? Abychom si mohli my ostatní udělat představu kolik se jich tu ještě v tom vlákně může angažovat spamem a OT o ničem.:harp:  

Ivana_Drago:   Zdravím, tvou připomínku chápu, ale nemůžeme hráče trestat za to, že nehrají dobře. Jsou tu i tací, kteří statistiky vůbec neřeší a baví je prostě "jezdit s tankem". Když to vezmeme do důsledků, tak i díky takovým hráčům mají možnost hrát ti dobří ;)  

View PostAdenai, on 08 January 2017 - 09:22 AM, said: A jaký je rozdíl mezi BOTem a třeba tímto hráčem? Proč takoví hráči mají možnost hrát a kazit hru ostatním? Po 38k bitvách neumí vůbec nic... A takový "hráč" kazí hru ostatním v 250 bitvách za týden :facepalm: 7.1.png      

Ivana_Drago: Ahoj, díky za komentář. Na svou připomínku ohledně sdílení statistik a nicků potrestaných hráčů sis v podstatě odpověděl sám. Nic takového opravdu neplánujeme a důvody jsou zjevné. V každém případě věříme tomu, že se postih uživatelů nepovolených modifikací ve hře pozitivně odrazí. :honoring:  

View Postcass14, on 08 January 2017 - 12:33 PM, said: Já jsem rád,i za tohle.....jen by jsem docela rád viděl konkrétní nicky někde vypsané,včetně jejich statistik v momentě zabanování....asi by to dokázalo cosi říct o tom jak hodně cheaty pomáhají,či naopak nepomáhají....ale i tak jsem opravdu rád,že se v tomto směru něco děje,ať si to kritizuje kdo chce jak chce.

Ivana_Drago: Ahoj, většina dotazů, na které bylo možné odpovědět, v tomto vlákně z naší strany doufám byla zodpovězena. Kontrola (respektive sběr potřebných dat) neprobíhá ve vlnách, ta se dělá průběžně. Ve vlnách probíhá pouze následné trestání provinilců.

Реклама | Adv