Реклама | Adv
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
Сообщения форума
Реклама | Adv

Wieści z Supertestu: Czołgi lekkie V poziomu.

Дата: 17.02.2017 16:35:39
WG_Lumberjack: Drodzy czołgiści!
  Prace nad wydłużeniem gałęzi czołgów lekkich do X poziomu nabierają rozpędu więc dzisiaj podzielimy się z wami garścią informacji na temat zmian tej klasy pojazdów na poziomie V.

Poniżej możecie zobaczyć obecnie testowane elementy charakterystyki czołgów lekkich V poziomu. Pamiętajcie, że wraz z wprowadzeniem poziomu X czołgów lekkich, wszystkie one dostaną regularny matchmaking. Oznacza to, że czołgi lekkie V poziomu nie będą już walczyć z VIII.

Jeśli jest to wasz pierwszy raz gdy słyszycie o czołgach lekkich X poziomu zachęcamy was do sprawdzenia tego artykułu: Co czeka World of Tanks?

Główne zmiany w czołgach lekkich V poziomu zawierają:

1. Francuski AMX ELC bis dostanie 360 stopniową, obracaną wieżę. Głównym działem będzie natomiast 75-mm.
2. Pośród Amerykanów M7 stanie się bardziej znaczącym skautem.
3. Niemiecki „Leopard” będzie natomiast wyróżniał się swoimi dwoma działami.   TTX_32_eng.jpgTTX_33_eng_02.jpgTTX_34_eng_02.jpgTTX_35_eng_02.jpgTTX_36_eng_02.jpg Dodatkowe screeny:
   shot_016.jpgshot_017.jpgshot_018.jpgshot_019.jpgshot_020.jpg

Prosimy pamiętać, że powyższe testy mają na celu sprawdzenie elementów gry, które planujemy wprowadzić w przyszłych aktualizacjach. Supertest jest jednym z najwcześniejszych z serii testów i służy do eliminacji błędów w najważniejszych elementach gry i prowadzi do dalszych testów w przyszłości.

Реклама | Adv