Реклама | Adv
 • Rotator
 • Rotator
 • Rotator
 • Rotator
 • Rotator
 • Rotator
 • Rotator
 • Rotator
 • Rotator
 • Rotator
 • Rotator
 • Rotator
 • Rotator
 • Rotator
Сообщения форума
Реклама | Adv

Ilegální módy - Ban za Aslain modpack

Дата: 29.02.2020 00:54:25
View PostThe_Baal, on 28 February 2020 - 09:43 PM, said: Zdar, nepíšu sem abych dosáhl nějakého omilostnění to se současnou úrovní podpory WG kde odpovídá automat nehrozí, píšu sem abych se pro příště vyvaroval problémů.
Odpovědi ve stylu, že kecám, nebo že nemám módy používat si nechte, vím co si do hry nahrávám, a když jsem do hry za 8 let vrazil skoro 15 litrů tak fakt nebudu riskovat nějaký cheaty, pokud bych chtěl cheatovat udělám to na novém acc do kterého jsem nic nevrazil, to snad dá rozum.
Ale k věci, stalo se už někomu, že dostal ban za Aslaina? Od doby co skončil Crabův balík používám aslaina a najednou ban za módy navíc v době kdy jsem vůbec nehrál. Nic jiného kromě aslaina nepoužívám, protože aslain obsahuje vše co potřebuju a při každé aktualizaci dávám aby to vyčistilo složky, jediný co jsem upravil že jsem si změnil XVM barvy na černá-červená-žlutá-zelená-modrá-růžová a v tank icon makeru jsem si udělal vlastní ikony, to je vše, případně mohu někde uploadnout své složky s mods a res_mods aby jste mohli posoudit.   Pokud je v aslainově balíku něco ilegálního tak proč je k dispozici na oficiálních stránkách? Měl jsem za to, že na webu WoTka jsou ověřené módy, za které nehrozí ban.   Ono celková definice, zakázaných módů je dosti sporná. WG píše, že ilegální jsou módy co mi dávají výhodu, jenže to jsou defacto všechny. Například: Výraznější zaměřovač, který je červený a zezelená, když je nabito mi dává výhodu lepšího přehledu. Barevné ikony tanků mi opět zlepšují přehled. 10ti vteřinová žárovka mi dává výhodu proti těm co mají klasickou. XVM mi dává výhodu, že vím na koho si dát bacha, nebo koho s arty focusovat. Změna dabingu mi dává výhodu, že mne nebude rozčilovat hláška "ještě jedna taková a je po něm" když dám za 0 a budu hrát s větším klidem. Změny skinů mi dávají výhodu ať už že mám zvýrazněné kam střílet a nebo mám jinou barvu vraků... Střílení goldovou municí mi dává výhodu proti tomu, kdo tím nestřílí.
  Pak tu jsou samozřejmě profláklé módy/cheaty, které jsou jasné, například autoaim co umí předměřovat, míří na slabá místa a chytá do zaměření i přes překážky. Jenže třeba kolová vozítka mají v základu něco velmi podobného, jen to nemíří na slabá místa ale na střed tanku. Pak je tu mód co ukazuje kde něco spadlo, ale pokud si stáhnu zoom-out, tak mohu odzoomovat a vidím to taky. Další je odstranění křoví a trávy, ale vždyť přímo ve hře je možnost "toto vypnout v odstřelovacím režimu, nebo když nastavím detaily na minimum, tak pak mám také křoví celkem snadno průhledné. Nevím co ještě je za ilegální módy, ale bylo by fajn, kdyby byl vydán a pravidelně aktualizován konkrétní seznam co se smí a co ne, protože dávat banány za něco co je tzv. na hraně je dost pofidérní.

Myslím si že pracovníci WG berou dost na to aby si někdo mohl udělat jednou obden chvilku času a aktualizovat výpis ilegálních modifikací. Byl by v tom alespoň pořádek.  

Sstyx:   Odpověděl jsi si v podstatě sám. Zvýrazněná část není v pořádku a je proti pravidlům hry. Pokud je to část, kterou používáš... S příchodem zaměřovače, který indikuje šanci na probití bylo oznámeno, že jakmile tato možnost bude poskytnutá ve hře, budou mody s tímto zakázány.  

Cituji když se oznamovalo, že se vyvíjí tento typ zaměřovače: Jedna poslední kategorie: prohlížeč pancíře v bitvě   Jsme přesvědčeni o tom, že tato funkce poskytuje obrovskou výhodu. Protože jsme to v minulosti nepovažovali za podvod, nepřidáváme pro tuto chvíli mód na seznam zakázaných. Namísto toho pracujeme na naší vlastní verzi prohlížeče pancíře v bitvě, jenž bude obsahovat funkce pro hru přínosné. Jakmile bude zaveden do hry, budou módy, které nabízí sledování kritických zón pancíře v bitvě přidány na seznam zakázaných.   Mějte prosím na paměti, že tato poznámka se týká pouze prohlížečů pancíře v bitvě. Módy, které někteří z vás mají, a které fungují pouze v garáži (ne během zápasu samotného), jsou skvělé. Pro nás to není podvádění. Ve skutečnosti si myslíme, že prohlížeče v garáži jsou užitečným nástrojem, který pomůže novým hráčům s jejich vědomostmi a naučí je lépe bojovat s různými tanky nebo proti nim. Jedná se pouze o ty módy, které poskytují v zápase informace navíc, a o kterých si myslíme, že nejsou spravedlivé, a budou se jich týkat naše „Zásady poctivé hry“.

Sstyx:   

Реклама | Adv