Реклама | Adv
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
Сообщения форума
Реклама | Adv

Oslavme 100 let nezávislosti Československa.

Дата: 26.10.2018 14:25:50
View PostMannanan, on 26 October 2018 - 12:03 PM, said:
Problém jste ale vyřešily tak, že většina všech hráčů uvidí v bitvě tank jako polský, protože jej obvykle vidí zepředu. Jak vás mohlo napadnout, že si budu na tank chtít dát kamufláž abych vypadal jako polský hráč?

Kayi4ek:   Každý preferuje něco jiného. Pokud by byla vlajka otočená na druhou stranu, měli bychom zpětnou vazbu od hráčů ve smyslu: "Hloupé WG, na svůj tank koukám pořád zezadu a takhle vypadá jako polák."   Jak jsem napsal, nemůžeme se zavděčit všem.  

View PostShadowR, on 26 October 2018 - 12:19 PM, said: Tak jako Kajo jsem si myslel že jako lidé co se pohybují v herním průmyslu máte v povědomí že co je dobré pro konzole není až tak echt pro PC a naopak  Ale to asi bych chtěl po temu z WG moc. PS:Tato nepovedená kamufláž a nemastný neslany event k ní mi přijde jako neucta k české hráčské komunitě a i jako výsměch těm kteří před sto lety vám vybojovali v Československých legich svobodu a samostatný stát 

Kayi4ek:   Já upřímně nevím, co na to říct. Ano, samozřejmě se konzole a PC liší hráčskou základnou, preferovanou META game atd., ale u kamufláží pro hry, které mají stejnou/podobnou hráčskou základnu ... já ti nevím Time. Jak jsem napsal výše, bohužel nikdy na 100% nezavděčíš oběma stranám.

Реклама | Adv