Реклама | Adv
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
Сообщения форума
Реклама | Adv

Registrace na Grand Finals

Дата: 10.04.2015 16:53:44
View PostAvalanche_2, on 10 April 2015 - 11:32 AM, said: Drahý kompetentní komunitní týme,   Především děkuji za možnost zůčastnit se Grand Finals zdarma a oceňuji vaší schopnost plně informovat o všech aspektech této události, tedy kromě toho jestli se tam vůbec dostanu i když jsem se stihnul zaregistrovat. Co ale nechápu je fakt, že nezvládnete pochopit a aplikovat v praxi jednoduchý koncept přilákání hráčů ve smyslu - Přijeďte, na místě si vyplňte registraci a dostanete tank. Když jste dali na portál zprávu, že se budou konat Grand Finals, chtěl jsem jet i s přáteli nicméně netrvalo ani pár hodin a registrace byla uzavřená a info jestli ještě bude oteřena na portále nikde. Co tím chci říct je, že chápu jak se může zkomplikovat registrace na místě při velkém počtu zůčastněných nicméně by se tím eliminoval faktor BFU (běžný Franta uživatel), který vidí na portále větu "Zaregistrujte se a dostanete tank zadarmo" a okamžitě se bez váhání registruje a víc ho nezajíma popř. následně spamuje fórum s dotazy kde jakože má ten svůj tank co měl dostat?   Závěrem shrnutí pro hatery :    Čokoládu nejím Ano, vím že je teoretická šance se tam dostat i bez registrace. Ano, chci tančík. (vždyť jich je připraveno doslova neomezené množství!)    

Karlie:   UPDATE tam je ;) Krom toho jsem aktuální stav psala i sem ještě před tím, než se objevil na stránkách. Jinak už vidím, jak ti na takové akci třeba 5tisíc lidí vyplňuje registrační formulář a hlavně jak to pak někdo zpracovává ;) (koneckonců i online verze na akci by byla velmi zajímavá v tom počtu lidí;). Máš to sice vymyšlené, ale ne promyšlené. Trochu nerozumím tvému problému, neb celá věc se řeší a WG má maximální zájem na znovuotevření registrace, že je k tomu třeba zvýšená opatrnost, na tom není nic nepochopitelného. Času je dost, kdo přijet chce, přijede ať už registraci mít vyplněnou bude nebo ne, tedy případné znovuotevření bude pro všechny jen příjemnou zprávou, nikoliv však podmínkou k návštěvě.   Nedělej z komára velblouda.   "Ano, vím že je teoretická šance se tam dostat i bez registrace." Tato šance je úměrná šanci dostat se tam bez registrace - ta totiž na vstup nemá žádný vliv.  

View PostSultanek, on 09 April 2015 - 05:22 PM, said: Uvažoval jsem o tom od začátku zveřejnění, ale nebyl jsem si jist zda tam 100% pojedu a tak jsem se neregistroval. Když už jsem si zjistil kolik polských kolegů tam pojede a jak se tam dá dostat, tak už to nejde :/ nu nic, pojedu se s nimi setkat někdy jindy a na lepší místo než je rozbombardovaná Waršava.

Karlie:   Chápu správně, že tam nejdeš jen proto, že bys aktuálně nemohl získat zdarma AMX? Budeš velký fanoušek, že? ;) K tvé poslední poznámce...kdys tam byl naposledy? ;)

Реклама | Adv