Реклама | Adv
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
Сообщения форума
Реклама | Adv

World of Tanks AR: Aplikacja i konkurs

Дата: 25.03.2018 17:28:16
View PostHeavyZosiekXD, on 22 March 2018 - 06:14 PM, said: @hoous Patrz jak zabieram do ciężarówki PC z telewizorem, żeby pograć w WoTa na UltraHD. ;)
@Wichrun Nie zawsze postęp jest dobry. Irytuje mnie, że na sprzęcie z i7 i wypasioną GTX nie pogram sobie w Knights'n'Merchants. BTW lubię starsze tytuły gier, zwłaszcza z czasów gdy chodziło o grywalność, a nie wodotryski podpalające GPU.

Cóż, ludzi się tresuje do pogoni za nowościami, bo to przecież pieniądz dla producentów, pośredników, handlarzy. Może jestem starej daty, ale wolałem czasy, gdy był sens naprawiać, a nie konieczność kupować nowe. Teraz ludzie ten nawyk przenoszą nawet na relacje między sobą i nie starają się naprawiać, tylko "lepiej nowe". Zauważyliście to?

Falathi:   Ponieważ czasem lubię pograć w starsze tytuły, zostawiłem sobie w chałupie starego laptopa. Nie wiem, czy to nostalgia ale niektóre z tych tytułów są super, a jakoś wcześniej często nie miałem czasu, żeby je przejść.    Z innej beczki, jak by to powiedzieć... jest sobie taka firma, jedna z kilku, które produkują części rowerowe. W latach sześćdziesiątych wypuściła serię kaset wysokiej klasy, praktycznie nie do zajechania. Mniej więcej w tym samym czasie jeden z francuskich producentów wypuścił serię floretów ( tak, do szermierki ) których praktycznie nie dało się złamać.  Obie firmy bardzo szybko wycofały się z tej polityki, jako samobójczej. Niestety, tak to wygląda :( 

Реклама | Adv