Реклама | Adv
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
  • Rotator
Сообщения форума
Реклама | Adv

Film: Toksyczne zachowanie

Дата: 07.03.2015 19:24:58
Falathi: Zwracam uwagę, że MM działa, uwaga: losowo. Podobnie jak dobieranie drużyn. Dlatego ligii, podziały wiekowe i temu podobne wynalazki wcale nie przyniosą rozwiązania problemu, bo zawsze może wylosować odrobinę mniej korzystnie, lub odrobinę bardziej. 

Zresztą - oprócz randomów są drużynówki, są kompanie, jest eSport, są też twierdze i CW. Ja rozumiem, że ktoś może się załamać po nieudanej bitwie na randomach ale przecież są jeszcze te pozostałe tryby, gdzie mamy pewien wpływ na to, z kim gramy oraz przeciw komu.    Niesportowe zachowania? Śledzimy ten problem, ale zwracam uwagę że system w pełni manualny, gdzie po kolei sprawdzamy każdą zgłaszaną nieprawidłość, podejmujemy decyzję i stosujemy sankcje niestety nie ma szans działać, ponieważ wymagałby zatrudnienia całej rzeczy ludzi tylko i wyłącznie do zajmowania się tym problemem. Wiemy o problemie i zajęliśmy się nim. Być może stosowane rozwiązania nie są idealne - ale lepsze to, niż brak rozwiązań. 
Poza tym - cały czas analizujemy sytuację i pracujemy nad udoskonaleniem naszych narzędzi. Idealne nie będą, bo idealne rozwiązania nie istnieją - ale staramy się, by były optymalne. 

Реклама | Adv