Форум без ограничений (За неигровые ссылки - бан)
#310486 Дроздов Олег 15 авг 2022, 23:09
Думаю, толк від них є, я пам'ятаю минулого року наприкінці літа почав приймати противірусні і як не дивно не хворів усю зиму. Головне, почати заздалегідь приймати або при перших симптомах, тоді є ймовірність хвороби не прогресувати. Замовляв капсули на цьому сайті med-magazin.ua/ua/, хороших у них вибір, мені порадили які саме вибрати, а то якщо з цим не стикався, довго потрібно буде визначатися із покупкою.
#310496 WERON 02 сен 2022, 19:21
все индивидуально, но я думаю, что нужно консультация доктора
#310510 Vida 07 сен 2022, 12:38
лук, чеснок, ибмирь, лимон и т.д. обходятся дешевле, а действуют надежнее
#310603 NaumkinVlad 12 ноя 2022, 10:47
Коронавіруса можуть не боятися ті, хто ним вже перехворів і має хороший імунітет до нього
#310604 ZAIINKA 13 ноя 2022, 10:43
NaumkinVlad писал(а):Коронавіруса можуть не боятися ті, хто ним вже перехворів і має хороший імунітет до нього


Ну як сказати.В цьому питанні все дуже відносно і в кожного імунітет виро[цензура]ься по різному до цієї вірусної хвороби. Якщо вам реально потрібна максимально точна інформація про імунітет до коронавірусу – аналіз на антитіла до S-білку https://lb.ua/society/2021/04/25/485516_maksimalno_tochna_informatsiya_pro.html здайте. От він реально розставить усі крапки над "і" і ви будете знати чи є добрий імунітет у вас до кроронавірусу, чи ні.
#310784 ashleharris 18 май 2023, 23:44
замовлення ліків онлайн стало популярним вибором для багатьох людей, які шукають зручності, доступності та якості. З rx.ua клієнти можуть насолоджуватися швидким і надійним обслуговуванням, широким вибором ліків і конкурентними цінами. Вибираючи замовлення через , ви можете заощадити час і гроші, гарантуючи отримання необхідних ліків. Так навіщо чекати? Зареєструйтеся на сьогодні та відчуйте переваги замовлення ліків онлайн на собі.

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8

Реклама | Adv
cron